PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Jesteśmy w czołówce najbardziej usportowionych szkół w Wielkopolsce

(4 głosów, średnia ocena: 2.75 na 5)

pucharSZS2019

          14 czerwca Szkolny Związek Sportowy ,,Wielkopolska” podsumował wyniki współzawodnictwa sportowego szkół. W kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej tytuł ,,Najbardziej usportowionej szkoły w Wielkopolsce w roku szkolnym 2018/2019” i VI miejsce wśród wszystkich szkół Wielkopolski zajęła Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6  im. Jana Pawła II we Wrześni.

         Uzyskanie  wysokiego wyniku punktowego (348 pkt} i VI miejsce w rankingu 667 szkół województwa wielkopolskiego jest efektem startu naszych uczniów w wielu finałach wojewódzkich. Punkty zdobywaliśmy także  na etapie rejonu   i w zawodach strefowych. Tak fantastyczne osiągnięcie sportowe, to dla nas nie nowość,  to wynik ciężkiej pracy uczniów, ich samodyscypliny, poświęcenia czasu wolnego na doskonalenie umiejętności technicznych i ogólnej sprawności fizycznej w różnych dyscyplinach sportowych. Równocześnie to także zaangażowanie nauczycieli wychowania fizycznego, zrozumienie i pomoc dyrektora szkoły i wszystkich nauczycieli w szkole.

SZS_puchary_001

     Okolicznościowy puchar oraz nagrodę pieniężną odebrała delegacja szkoły, reprezentowana przez dyrektora szkoły Dariusza Andrzejewskiego oraz nauczycieli wychowania fizycznego Iwonę Rydz i Szymon Stefańskiego.

SZS_puchary_012

      Niezwykle  miłym akcentem było przyznanie panu dyrektorowi Dariuszowi Andrzejewskiemu przez władze Szkolnego Związku Sportowego  ,,Wielkopolska” w Poznaniu medalu 65-lecia Szkolnego Związku Sportowego ,,Wielkopolska” ,,Za Zasługi dla Sportu Szkolnego Województwa Wielkopolskiego”.

       Gratulacje ! 

Copyright © 2004 - 2012 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni.

Z życia szkoły

 • 11 listopada 11 listopada
  Przedstawiamy w ilustrowanej wersji zapis przygotowanej Akademii z okazji Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości
  09 listopada 2020
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Wydarzenia sportowe

 • Siatkarskie boje w Mistrzostwach Wielkopolski i lidze Siatkarskie boje w Mistrzostwach Wielkopolski i lidze
  Siatkarki Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,OLIMP” Września działającego przy naszej szkole zakończyły pierwszą rundę eliminacyjną Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek. Po rozegraniu trzech turniejów nasze siatkarki zajęły trzecie miejsce i w następnej rundzie rozgrywek będą walczyć o miejsca 17-32. W ostatnim turnieju rozegranym w minioną sobotę wygrały...
  17 listopada 2020
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Polska

godło

Informacje Covid-19

covid

Teams

teams

Uonet+ dziennik

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Bezpieczny wypoczynek

bezpieczny

Uczymy programować!

Uczymy_programowa

Ubezpieczenie uczniów

znak_WIENER_Black

Lepsza Edukacja

rol2

Cybernauci

cybernauci

SKS

sks

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Projekt z klasą

pion_JPG

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

LOGO

logo_wszpz

My Polacy

nbp

Mega Misja

megamisja

Code for green

CFR

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie

baner_vulcan_2

Deklaracja dostępności

BIP

logo_bip

Reklama