Wpisany przez Administrator czwartek, 25 czerwca 2020 09:58
Z uwagi na sytuację związaną z pandemią odbiór nagród burmistrza przez najlepszych uczniów w roku szkolnym 2019/2020 nastąpił w naszej szkole. Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, mieli także możliwość zrobienia sobie zdjęcia z panem burmistrzem Tomaszem Kałużnym na tle pamiątkowej ścianki. Burmistrz wraz z dyrektorem szkoły Dariuszem Andrzejewskim pogratulowali uczniom, którzy na świadectwie mogą pochwalić się średnią ocen 5,26 i wyższą oraz laureatom olimpiady języka angielskiego i sportowcom, którzy okazali się najlepsi w zawodach rangi mistrzowskiej w powiecie.
W pierwszej kolejności nagrody burmistrza odebrały Natasza Klimko z klasy 6e – średnia 6,0 i Aurelia Bacharewicz z klasy 5c – średnia 5,92.
Oto zestawienie najlepszych uczniów naszej szkoły w roku szkolnym 2019/2020, a poniżej pamiątkowe zdjęcia tych uczniów, którzy 24 czerwca odebrali osobiście dyplomy wraz z nagrodami.
Klasa IV
Lp. |
Imię i nazwisko |
Średnia (malejąco) |
1. |
Katarzyna Kawa |
5,64 |
2. |
Katarzyna Fimiak |
5,45 |
3. |
Jagoda Dutkiewicz |
5,40 |
4. |
Oliwia Janowska |
5,27 |
5. |
Łukasz Rowiński |
5,27 |
Klasa V
Lp. |
Imię i nazwisko |
Średnia (malejąco) |
1. |
Aurelia Bacharewicz |
5,92 |
2. |
Igor Brzeziński |
5,67 |
3. |
Natalia Górna |
5,67 |
4. |
Pola Ciesielska |
5,58 |
5. |
Julia Deckert |
5,58 |
6. |
Adam Hałas |
5,50 |
7. |
Wiktoria Maciejewska |
5,50 |
8. |
Zuzanna Maryańska |
5,50 |
9. |
Zuzanna Banaś |
5,50 |
10. |
Bartosz Wojciechowski |
5,42 |
11. |
Juliusz Maćkowiak |
5,42 |
12. |
Maciej Jagoda |
5,33 |
13. |
Anna Ossowska |
5,33 |
14. |
Nikola Andrzejak |
5,33 |
15. |
Wiktoria Grodziska |
5,33 |
16. |
Eryk Staszak |
5,33 |
17. |
Katarzyna Kierzkowska |
5,33 |
Klasa VI
Lp. |
Imię i nazwisko |
Średnia (malejąco) |
1. |
Natasza Klimko |
6,00 |
2. |
Jakub Kwacz |
5,83 |
3. |
Natasza Krysztofowicz |
5,66 |
4. |
Zuzanna Chrzan |
5,66 |
5. |
Zuzanna Garczarek |
5,66 |
6. |
Juliusz Kubicki |
5,58 |
7. |
Zuzanna Kłak |
5,58 |
8. |
Zofia Kaźmierczak |
5,58 |
9. |
Maria Kaźmierczak |
5,58 |
10. |
Kamil Makowski |
5,50 |
11. |
Zofia Jastrzębska |
5,42 |
12. |
Mikołaj Godzich |
5,42 |
13. |
Julia Maćkowiak |
5,42 |
14. |
Amelia Krupa |
5,42 |
15. |
Michalina Paczkowska |
5,42 |
16. |
Zuzanna Kryślak |
5,42 |
17. |
Marta Mańczak |
5,42 |
18. |
Amelia Czernielewska |
5,42 |
19. |
Julia Smolińska |
5,33 |
20. |
Jan Stawski |
5,33 |
21. |
Maria Antkowiak |
5,33 |
22. |
Julian Zygmunt |
5,33 |
23. |
Zofia Kalkstein |
5,33 |
24. |
Zuzanna Bartosik |
5,33 |
25. |
Aleksandra Grabowiecka |
5,33 |
26. |
Hanna Jakubowska |
5,33 |
27. |
Tomasz Mędlewski |
5,33 |
28. |
Katarzyna Drożdżyńska |
5,33 |
29. |
Anna Syrocka |
5,33 |
Klasa VII
Lp. |
Imię i nazwisko |
Średnia (malejąco) |
1. |
Eryk Puszczewicz |
5,78 |
2. |
Małgorzata Mecler |
5,57 |
Klasa VIII
Lp. |
Imię i nazwisko |
Średnia (malejąco) |
1. |
Gabriela Koczorowska |
5,71 |
2. |
Jagoda Fechner |
5,65 |
3. |
Kornelia Gawarecka |
5,65 |
4. |
Katarzyna Wikaryjczyk |
5,41 |
5. |
Julia Jaros |
5,41 |
6. |
Jakub Oziemkowski |
5,38 |
7. |
Jan Serafinowicz |
5,38 |
8. |
Wojciech Fimiak |
5,29 |
9. |
Malwina Dębicka |
5,29 |
Laureaci olimpiad
1. Julia Gilewicz – laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Olimpus 2020
2. Sandra Imiełowska - laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Olimpus 2020
3. Juliusz Maćkowiak - laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Olimpus 2020
4. Natasza Klimko - laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Olimpus 2020
5. Paulina Wasiewicz - laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Olimpus 2020
Sportowcy
1. Patrycja Chołuj - I miejsce w Mistrzostwach powiatu Dziewcząt w Piłce Siatkowej
2. Pola Ciesielska - I miejsce w Mistrzostwach powiatu Dziewcząt w Piłce Siatkowej
3. Amelia Czernielewska - I miejsce w Mistrzostwach powiatu Dziewcząt w Piłce Siatkowej
4. Natalia Górna - I miejsce w Mistrzostwach powiatu Dziewcząt w Piłce Siatkowej
5. Zofia Jastrzębska - I miejsce w Mistrzostwach powiatu Dziewcząt w Piłce Siatkowej
6. Zofia Kalkstein - I miejsce w Mistrzostwach powiatu Dziewcząt w Piłce Siatkowej
7. Maria Kaźmierczak - I miejsce w Mistrzostwach powiatu Dziewcząt w Piłce Siatkowej
8. Julia Maćkowiak - I miejsce w Mistrzostwach powiatu Dziewcząt w Piłce Siatkowej
9. Maja Malęgowska - I miejsce w Mistrzostwach powiatu Dziewcząt w Piłce Siatkowej
10. Oliwia Tomczak - I miejsce w Mistrzostwach powiatu Dziewcząt w Piłce Siatkowej
11. Adam Baranowski – I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Pływaniu Chłopców
12. Hubert Andrzejewski - I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Pływaniu Chłopców
13. Mikołaj Godzich - I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Pływaniu Chłopców i I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Badmintonie Chłopców
14. Jakub Nowakowski - I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Pływaniu Chłopców i I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Badmintonie Chłopców
15. Filip Rutkowski - I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Pływaniu Chłopców
16. Tomasz Serafinowicz - I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Pływaniu Chłopców i I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Badmintonie Chłopców
« poprzednia | następna » |
---|
Copyright © 2004 - 2012 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni.
Z życia szkoły
-
11 listopadaPrzedstawiamy w ilustrowanej wersji zapis przygotowanej Akademii z okazji Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości09 listopada 2020Czytaj więcej...
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
Wydarzenia sportowe
-
Siatkarskie boje w Mistrzostwach Wielkopolski i lidzeSiatkarki Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,OLIMP” Września działającego przy naszej szkole zakończyły pierwszą rundę eliminacyjną Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek. Po rozegraniu trzech turniejów nasze siatkarki zajęły trzecie miejsce i w następnej rundzie rozgrywek będą walczyć o miejsca 17-32. W ostatnim turnieju rozegranym w minioną sobotę wygrały...17 listopada 2020Czytaj więcej...
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12