Wpisany przez Administrator piątek, 26 czerwca 2020 07:39
Wpisany przez Administrator piątek, 26 czerwca 2020 11:18
Drodzy uczniowie, nauczyciele i rodzice!
Mamy dla Was część artystyczną przygotowaną przez uczniów klasy VIIIa i VIIIc.
Tradycją naszej szkoły było zawsze pożegnanie absolwentów w atmosferze uroczystej gali. W związku z tym najstarsi uczniowie nakręcili dla Państwa film „A życie cudną jest podróżą”.
Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia w dalszej drodze odnajdywania siebie. Dziękujemy bardzo serdecznie za samodzielną pracę i wysiłek włożony w przygotowanie tego projektu, w którym wzięli udział:
Malwina Dębicka kl. VIIIa
Sandra Imiełowska kl. VIIIc
Julia Jaros kl. VIIIa
Karolina Przystańska kl. VIIIa
Katarzyna Wikaryjczyk kl. VIIIc
Bartosz Kopczyński kl. VIIIc
Hubert Marczak kl. VIIIa
Kajetan Staszak kl. VIIIa
Kuba Oziemkowski kl. VIIIc
Jan Serafinowicz kl. VIIIc
Wpisany przez Administrator czwartek, 25 czerwca 2020 09:58
Z uwagi na sytuację związaną z pandemią odbiór nagród burmistrza przez najlepszych uczniów w roku szkolnym 2019/2020 nastąpił w naszej szkole. Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, mieli także możliwość zrobienia sobie zdjęcia z panem burmistrzem Tomaszem Kałużnym na tle pamiątkowej ścianki. Burmistrz wraz z dyrektorem szkoły Dariuszem Andrzejewskim pogratulowali uczniom, którzy na świadectwie mogą pochwalić się średnią ocen 5,26 i wyższą oraz laureatom olimpiady języka angielskiego i sportowcom, którzy okazali się najlepsi w zawodach rangi mistrzowskiej w powiecie.
W pierwszej kolejności nagrody burmistrza odebrały Natasza Klimko z klasy 6e – średnia 6,0 i Aurelia Bacharewicz z klasy 5c – średnia 5,92.
Wpisany przez Administrator środa, 24 czerwca 2020 07:16
Szanowni Państwo!
Minął kolejny rok szkolny…
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w innej odsłonie.
Transmisja online-live na facebook’u 26 czerwca 2020 r. godz. 8.00 (dostępna również na youtube).
Organizacja odbioru świadectw przez uczniów w piątek 26 czerwca.
Decyzję o odebraniu przez ucznia świadectwa 26 czerwca w szkole podejmuje rodzic.
Po odbiór świadectw do budynków szkoły przy ul. Batorego i Słowackiego przychodzą wyłącznie uczniowie zdrowi w maseczkach.
Rodzice i opiekunowie nie wchodzą do szkoły.
Dla uczniów, którzy nie odbiorą świadectw 26 czerwca istnieje możliwość odebrania świadectw
w sekretariacie szkoły przy ul. Słowackiego po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu terminu.
Tel. 61 4360217.
Odbiór świadectw w szkole 26 czerwca
przy ul. Słowackiego 41:
Klasy IV-VII wchodzą do szkoły wejściem głównym – od ul. Słowackiego.
Klasy VIII – wchodzą do szkoły wejściami, które obowiązywały podczas egzaminów ósmoklasistów.
Klasa |
|
|
Godziny wydania świadectw z wyróżnieniem |
Miejsce |
|
Godziny wydania świadectw bez wyróźnienia |
Miejsce |
Wychowawca |
|
|
I GRUPA |
II GRUPA |
|||||||
4a |
|
14:00 |
Duża sala |
10:30 |
swoja sala |
K. Wojciechowska |
|||
4b |
|
14:00 |
Duża sala |
10:30 |
swoja sala |
E. Obarska |
|||
5a |
|
12:30 |
Duża sala |
10:30 |
swoja sala |
D. Czech-Czerniak |
|||
5b |
|
12:45 |
Duża sala |
10:30 |
swoja sala |
A. Szemis |
|||
5c |
|
13:00 |
Duża sala |
10:30 |
swoja sala |
I. Antkowiak-Jaworska |
|||
5d |
|
13:15 |
Duża sala |
10:30 |
swoja sala |
U. Andrzejewska |
|||
5e |
|
13:15 |
Duża sala |
10:30 |
swoja sala |
I. Rydz |
|||
5f |
|
13:30 |
Duża sala |
10:30 |
swoja sala |
G. Defitowska |
|||
5s |
|
12:50 |
Duża sala |
10:30 |
11:00 |
swoja sala |
S. Stefański E. Kaczmarek |
||
6a |
|
10:30 |
Duża sala |
09:30 |
swoja sala |
R. Michalska |
|||
6b |
|
10:45 |
Duża sala |
09:30 |
10:00 |
swoja sala |
G. Sobczak |
||
6c |
|
11:00 |
Duża sala |
09:30 |
swoja sala |
A. Lewandowski |
|||
6d |
|
11:30 |
Duża sala |
09:30 |
10:00 |
swoja sala |
V. Dzieweczyńska |
||
6e |
|
11:45 |
Duża sala |
09:30 |
swoja sala |
P. Motyl A. Grześkowiak |
|||
6f |
|
12:00 |
Duża sala |
09:30 |
swoja sala |
I. Szamałek |
|||
7a |
|
10:00 |
Duża sala |
08:30 |
swoja sala |
A. Nowicka |
|||
7b |
|
10:20 |
Duża sala |
08:30 |
09:00 |
swoja sala |
D. Ostrowska |
||
7c |
|
10:20 |
Duża sala |
08:30 |
09:00 |
swoja sala |
M. Waszak-Nowakowska |
||
8a |
|
08:30 |
Duża sala |
Duża sala |
J. Kowalska |
||||
8b |
|
08;30 |
Duża sala |
Duża sala |
M. Zawodna |
||||
8c |
|
08:30 |
Duża sala |
Duża sala |
K. Nowicka-Ulanicka |
ul. Słowackiego 41
Lp |
Klasa |
|
Godziny wydania świadectw |
|
Wejście/Wyjście |
Wychowawca |
||
I GRUPA |
II GRUPA |
|
||||||
1 |
3a |
|
09:00 |
09:30 |
Od strony Pana Janusza Molendy |
Latosi Magdalena |
||
2 |
3b |
|
09:00 |
09:30 |
Gała Marlena |
|||
3 |
3c |
|
10:00 |
10:30 |
Przewoźna Barbara |
|||
4 |
3d |
|
10:00 |
10:30 |
Grześkowiak Ewa |
ul. Batorego 8
Klasa |
Godziny wydania świadectw |
|
Miejsce/Sala |
Wychowawca |
||||||
I GRUPA |
II GRUPA |
Wejście/ Wyjście |
I GRUPA |
II GRUPA |
||||||
0a |
08:00 |
08:30 |
Główne |
17 |
17 |
Majewska Oliwia |
||||
0b |
08:00 |
08:30 |
S OPA |
S OPA |
Betler Kamila |
|||||
0c |
08:00 |
08:30 |
Od boiska |
Świetlica |
Świetlica |
Konieczna Magdalena |
||||
1a |
09:30 |
10:00 |
Od boiska |
22 |
22 |
Przewoźna Olga |
||||
1b |
09:30 |
10:00 |
Od boiska |
12 |
12 |
Prus Marta |
||||
1c |
09:30 |
10:00 |
Od boiska |
21 |
21 |
Świątek Barbara |
||||
1d |
09:30 |
10:00 |
Główne |
20 |
20 |
Pylak Lila |
||||
1e |
09:30 |
10:00 |
Główne |
33 |
33 |
Rewers Karolina |
||||
2a |
10:30 |
11:00 |
Od boiska |
27 |
27 |
Stencel-Gościmska Elżbieta |
||||
2b |
10:30 |
11:00 |
Główne |
32 |
32 |
Bartkowiak Angelika |
||||
2c |
10:30 |
11:00 |
Od boiska |
26 |
26 |
Perkiewicz Aldona |
||||
2d |
10:30 |
11:00 |
Główne |
34 |
34 |
Jasińska Monika |
||||
2e |
10:30 |
11:00 |
Od boiska |
28 |
28 |
Robaszkiewicz Karolina |
||||
Wpisany przez Administrator poniedziałek, 22 czerwca 2020 05:53
W związku ze zbliżającym się końcem roku szkolnego porozmawiajmy o wakacyjnym BHP. Oto nasza, nauczycielska niespodzianka dla najmłodszych i nie tylko. Zbliżają się wakacje, więc skorzystajcie z porad nas dorosłych, abyśmy wszyscy cało i zdrowo spotkali się w nowym roku szkolnym.
Bezpiecznych wakacji Milusińscy!
Więcej artykułów…
Strona 12 z 256
Z życia szkoły
-
11 listopadaPrzedstawiamy w ilustrowanej wersji zapis przygotowanej Akademii z okazji Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości09 listopada 2020Czytaj więcej...
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
Wydarzenia sportowe
-
Siatkarskie boje w Mistrzostwach Wielkopolski i lidzeSiatkarki Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,OLIMP” Września działającego przy naszej szkole zakończyły pierwszą rundę eliminacyjną Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek. Po rozegraniu trzech turniejów nasze siatkarki zajęły trzecie miejsce i w następnej rundzie rozgrywek będą walczyć o miejsca 17-32. W ostatnim turnieju rozegranym w minioną sobotę wygrały...17 listopada 2020Czytaj więcej...
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12