Wpisany przez Administrator piątek, 18 września 2020 11:03
Z przyjemnością ogłaszamy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „Jan Paweł II papieżem wszystkich ludzi”.
Komisja Konkursowa w składzie: Monika Jasińska, Aldona Perkiewicz, Marlena Gała oraz Aleksandra Ławnicka-Blacha dokonała oceny nadesłanych prac i wyłoniła 12 laureatów oraz przyznała 12 wyróżnień.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za trud włożony w przygotowanie prac.
Nagrody dla zwycięzców zostaną przesłane pocztą na adres ich szkoły.
I – III
I miejsce |
Zuzanna Kowaliszyn |
Szkoła Podstawowa im. Poety ks. Jana Twardowskiego w Krowicy Samej |
II miejsce |
Nadia Żalikowska |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lęborku |
III miejsce |
Adam Siwiec |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Działaczy Ruchu Chłopskiego w Kozodrzy |
Karolina Wolanin |
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Fryderyka Chopina w Lublinie |
IV – VI
I miejsce |
Szymon Ciastek |
Szkoła Podstawowa im. Władysława Rdzanowskiego w Radziejowicach |
II miejsce |
Dawid Żebrowski |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Rypinie |
III miejsce |
Gabriela Kwilarz |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Brzesku |
VII – VIII
I miejsce |
Oliwia Grabik Sebastian Lewicz |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Oleszycach Szkoła Podstawowa im. Ojca Św. Jana Pawła II w Gizałkach |
II miejsce |
Emilia Szczepańska |
Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Nowym Folwarku |
III miejsce |
Justyna Ilnicka |
Szkoła Podstawowa im. Poety ks. J. Twardowskiego w Krowicy Samej |
Michalina Kamińska |
Szkoła Podstawowa im. Władysława Rdzanowskiego w Radziejowicach |
WYRÓŻNIENIA
Malwina Wybraniak |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II – Papieża Polaka w Starym Lubotyniu |
Klaudia Chorała |
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Pępowie |
Martyna Witkowska |
Zespół Szkolno – Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rokitkach |
Dawid Karkut |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej |
Krzysztof Mazurkiewicz |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gierałtowie |
Milena Skalij |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Oleszycach |
Wiktor Rzepecki |
Zespół Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka we Wrześni |
Filip Tajsner |
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni |
Natalia Mazur |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Joninach |
Natalia Gmurek |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Paprotni |
Michalina Zofia Szymczyk |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pruścach |
Filip Ratajczak |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Pawłowicach |