PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Turniejowe boje młodych siatkarek

(1 głos, średnia ocena: 5.00 na 5)

mini_Wrzenia_7_12_18_r

     Gorące dni siatkarek klasy Ve na turniejach we Wrześni i Tuszynie pod Łodzią.

         Uczennice klasy sportowej 5e reprezentując Uczniowski Klub Sportowy ,,OLIMP” działający przy naszej szkole, wzięły udział 7 grudnia w  Turnieju Mikołajkowym Minisiatkówki, który odbył się w hali sportowej SSP nr 1 we Wrześni. Nasze młode siatkarki wystąpiły w dwóch zespołach. Zajęły odpowiednio V i VII miejsce. Warto dodać, że podopieczne  Przemysława Motyla dzielnie walczyły w większości ze starszymi o rok zespołami. W turnieju wzięły udział: Patrycja Chołuj, Julia Maćkowiak, Maria Pecyna, Zuzanna Bartkowiak, Amelia Czernielewska, Amelia Krygier, Maja Malęgowska, Natasza Klimko, Zofia Jastrzębska, Zofia Kalkstein oraz Marcelina Sybilska i Amelia Kajewska.

          Następnego dnia nasze dwa zespoły rozpoczęły udział w dwudniowym Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki w Tuszynie pod Łodzią. Również w tym turnieju przyszło im walczyć ze starszymi o rok uczestniczkami. Nie zraziło to jednak naszych siatkarek, które z meczu na mecz radziły sobie coraz lepiej. Ostatecznie zespół Olimpu I (Amelia Czernielewska, Zofia Jastrzębska, Amelia Kajewska, Marcelina Sybilska) zajął miejsce XVI w stawce 25 zespołów, a zespół Olimpu II (Amelia Krygier, Patrycja Chołuj, Julia Maćkowiak, Maria Pecyna)  XXI miejsce.

Tuszyn_2

          Gratulujemy  i życzymy powodzenia w następnych turniejach. 

 

Copyright © 2004 - 2012 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni.

Z życia szkoły

 • 11 listopada 11 listopada
  Przedstawiamy w ilustrowanej wersji zapis przygotowanej Akademii z okazji Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości
  09 listopada 2020
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Wydarzenia sportowe

 • Siatkarskie boje w Mistrzostwach Wielkopolski i lidze Siatkarskie boje w Mistrzostwach Wielkopolski i lidze
  Siatkarki Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,OLIMP” Września działającego przy naszej szkole zakończyły pierwszą rundę eliminacyjną Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek. Po rozegraniu trzech turniejów nasze siatkarki zajęły trzecie miejsce i w następnej rundzie rozgrywek będą walczyć o miejsca 17-32. W ostatnim turnieju rozegranym w minioną sobotę wygrały...
  17 listopada 2020
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Polska

godło

Informacje Covid-19

covid

Teams

teams

Uonet+ dziennik

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Bezpieczny wypoczynek

bezpieczny

Uczymy programować!

Uczymy_programowa

Ubezpieczenie uczniów

znak_WIENER_Black

Lepsza Edukacja

rol2

Cybernauci

cybernauci

SKS

sks

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Projekt z klasą

pion_JPG

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

LOGO

logo_wszpz

My Polacy

nbp

Mega Misja

megamisja

Code for green

CFR

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie

baner_vulcan_2

Deklaracja dostępności

BIP

logo_bip

Reklama